Obuolių sriuba "Sniegelis" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Obuolių sriuba "Sniegelis"


INGREDIENTAI:

2-3 obuoliai,
0,5 l pieno,
1-2 šaukštai cukraus,
1-2 kiaušiniai.


GAMINIMAS:

Į verdantį pieną šaukšteliu dėkite gerai išplaktus baltymus ir 1-2 minutes virkite. Skylėtu samčiu " sniegelį" išgriebkite. Išsukite kiaušinių trynius su cukrumi, sumaišykite su karštu pienu ir dar 8-15 min. pakaitinkite (tik neužvirkite).

Nuluptus obuolius, išėmus sėklalizdžius, supjaustykite skiltelėmis. Jas dėkite į lėkštes, užpilkite pienu, sumaišytu du kiaušinių tryniais, pridėkite juodos padžiovintos duonos juostelių. Tiekite su išvirtais baltymais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668