Įdaryta kiauliena receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Įdaryta kiauliena


INGREDIENTAI:

1/2kg kiaulienos nugarinės,
prieskonių,
druskos,
1 kiaušinis ir miltų pavoliojimui.

Įdarui:
200 g kepenėlių,
1 svogūnas,
1 nedidelė morka,
20 g sviesto,
40 g lašinių,
taukų kepimui.


GAMINIMAS:

Kiauliena supjaustoma keturkampiais gabalais, išmušama, pabarstoma prieskoniais ir druska. Ant gabaliuko mėsos dedamas įdaro šaukštelis, stipriai susukama, pavoliojama išplaktame kiaušinyje ir miltuose, kepama dideliame riebalų kiekyje.

Įdarui: apvirintos kepenėlės sumaišomos su pakepintais supjaustytais lašiniais, svogūnais, morka ir viskas sumalama mėsmale. Įdaras paskaninamas prieskoniais, o atvėsęs sumaišomas su išsuktu sviestu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668