Natūralus kiaulienos muštinis (karbonadas) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Natūralus kiaulienos muštinis (karbonadas)


INGREDIENTAI:

600 g kiaulienos nugarinės,
1 kiaušinis,
džiūvėsėlių,
riebalų kepimui,
20 g sviesto užpylimui,
maltų pipirų,
druskos.


GAMINIMAS:

Kiaulienos nugarinė supjaustoma 2 cm storio gabalais su šonkauliuku. Šonkauliukas apskutamas (aplyginamas), šiauresniame gale mėsa įpjaunama taip, kad nedidelė kauliuko dalis būtų be mėsos. Mėsa truputį pamušama, pabarstoma pipirais ir druska, pavilgoma išplaktame kiaušinyje ir pavoliojama džiūvėsėliuose. Kepama prieš pat valgant gerai įkaitintuose riebaluose abi pusės. Iškepę muštiniai patiekiami sudėti į pašildytą pusdubenį, pašlakstyti sviestu. Prie jų duodama keptų bulvių, bulvių košės. Atskirai patiekiama raugintų agurkų, kopūstų ar tarkuotų krienų.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668