Virtas kondensuotas pienas "Rududu" (Astos) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Virtas kondensuotas pienas "Rududu" (Astos)


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

indelis kondensuoto pieno

GAMINIMAS:

Nulupkite etiketę nuo kondensuoto pieno indelio. Paimkite vidutinio dydžio puodą ir pripildykite jį vandeniu tiek, kad pilnai apsemtų kondesuoto pieno indelį. Virkite ant nedidelės ugnies apie 2 valandas. Jei vandens kiekis puode virimo metu labai sumažėja, įpilkite papildomai. Baigę virti, išimkite kondensuoto pieno indelį iš puodo ir padėkite valandai atvėsti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668