Skanėstai, kepti formelėse receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Skanėstai, kepti formelėse


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

100 g. marcipanų masės,
2 kiaušiniai,
75 g. sviesto,
1 pakelis vanilinio cukraus,
žiupsnelis druskos,
10 lašų migdolų aromato,
80 g. miltų,
20 g. krakmolo,
1 nubrauktas šaukštelis kepimo miltelių,
šiek tie sviesto ir miltų formelėms pabarstyti,
razinų.

Papuošimui:
100 g. cukraus miltelių.


GAMINIMAS:

Marcipanų masę gerai ištrinkite su kiaušiniais, sviestu, paprastu ir vaniliniu cukrumi, druska bei migdolų aromato lašais. Kai cukrus ištirps, Įmaišykite miltų, krakmolo ir kepimo miltelių mišinį.

Formeles plonai ištepkite minkštu sviestu, pabarstykite trupučiu miltų, pripildykite tešlos (ne iki viršaus, nes tešla kils) ir išlyginkite paviršių. Kepkite iki 175°C įkaitintoje orkaitėje ant grotelių, įstačiusi jas žemiausioje pozicijoje.

Iškepusius ištraukite iš orkaitės, 10-15 min. ataušinkite ir išimkite iš formelių. Kai visai atauš, įstatykite figūrėlėms (avinėliams, zuikiams) razinų akeles, gausiai apibarstykite cukraus milteliais arba dekoruokite glajumi.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668