Pyragėliai su anyžiais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pyragėliai su anyžiais


INGREDIENTAI:

5 kiaušiniai;
25 g sviesto;
250 g miltų;
25 g mielių;
125 g cukraus;
150 ml grietinėlės;
2 valg. š. anyžių;
Riebalų skardai ištepti;
Cukraus sausainiams pabarstyti.


GAMINIMAS:

Kiaušinių trynius atskirti nuo baltymų ir gerai išsukti su sviestu. Miltus persijoti ant lentos ir kauburėlio viduryje padaryti įdubimą. Į jį pilti nedideliame kiekyje šilto vandens ištirpintas mieles. Supilti kiaušinių ir sviesto masę, grietinėlę, suberti cukrų ir tešlą plakti, kol ji lengvai atsiskirs nuo indo kraštų. Paskui įmaišyti iki standžių putų išplaktus baltymus ir tešlą šiek tiek palaikyti.

Orkaitę įkaitinti iki 180°C temperatūros. Ant riebalais išteptos skardos dėti nedidelius tešlos kauburėlius ir pabarstyti anyžiais bei cukrumi. Pyragėlius kepti orkaitėje apie 20 min.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668