Riebaluose kepti plikytos tešlos riestainiai receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Riebaluose kepti plikytos tešlos riestainiai


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

Žiupsnelis druskos;
50 g sviesto;
1 valg. š. cukraus;
150 g miltų;
4 kiaušiniai;
700-800 g riebalų kepimui;
Cukraus pudros pabarstymui.

GAMINIMAS:

250 ml vandens, druską, sviestą ir cukrų užvirinti nedideliame puode ir nukelti nuo viryklės. Iš karto suberti visus miltus ir maišyti, kol susidarys vientisa tešla. Puodą vėl padėti ant viryklės ir kaitinti maišant, kol susiformuos lengvai nuo puodo kraštų atsiskiriantis tešlos gniužulas, o ant puodo dugno atsiras baltų apnašų sluoksnis. Puodą nukelti nuo viryklės, šiek tiek ataušinti ir po truputį supilti išplaktus kiaušinius. Tešlą ataušinti.

Paruoštą tešlą sudėti į konditerinį švirkštą su dideliu antgaliu. Ant riebalais ištepto kepimo popieriaus išspausti riestainius. Riebalus įkaitinti iki 175°C temperatūros. Norint patikrinti temperatūrą, reikia vieną tešlos rutuliuką įmesti į riebalus. Jei temperatūra tinkama, rutuliukas tuojau pat iškils ir aplink jį riebalai ims burbuliuoti. Nuo riebalų neturi kilti dūmai. Jei taip yra, vadinasi, riebalai perkaito.

Riestainius atsargiai nuimti nuo popieriaus ir po vieną dėti į karštus riebalus. Kai viena riestainio pusė parusvės, kepinį apversti. Iškeptus riestainius sudėti ant virtuvinio rankšluosčio, kad susigertų riebalai. Palaukti, kol atauš ir apibarstyti cukraus pudra. Patiekti šviežius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668