Plikyti pyragaičiai su vaniliniu sviestiniu kremu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Plikyti pyragaičiai su vaniliniu sviestiniu kremu


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Apie 10 pyragaičių:

Plikytiems pyragaičiams:

100 g sviesto;
Žiupsnelis druskos;
150 g miltų;
4-5 kiaušiniai;
Cukraus pudros pabarstyti.

Sviestiniam kremui:

250 ml pieno;
1 pak. vanilinio pudingo miltelių;
1 vanilės lazdelė;
2 valg. š. cukraus;
250 g minkšto sviesto;
50 g cukraus pudros.

GAMINIMAS:

250 ml vandens užvirinti su sviestu bei druska. Sviestas turi ištirpti. Suberti miltus ir maišyti, kol susiformuos tešlos gniužulas. Tešlą kaitinti, kol ant puodo dugno susidarys baltų apnašų sluoksnis. Tuomet sudėti į dubenėlį. Orkaitę įkaitinti iki 200°C temperatūros. Kiaušinius po vieną įmaišyti į tešlą. Išsukti elektriniu maišikliu. Tešlą turi blizgėti ir sunkiai varvėti nuo maišiklio antgalių.

Tešlą sudėti į konditerinį švirkštą su žvaigždutės formos antgaliu. Skardą iškloti kepimo popieriumi. Ant jo išspausti graikinio riešuto dydžio rutuliukus (apie 10). Tarp jų palikti nemažus tarpus. Pyragaičius kepti orkaitėje 30-40 min. Ataušinti.

Iš sviestiniam kremui skirto pieno nusemti 6 šaukštus ir sumaišyti su pudingo milteliais. Vanilės lazdelę perpjauti išilgai ir susmulkinti šerdį. Viską (tiek pačią vanilės lazdelę, tiek jos šerdį) sudėti į pieną ir jį iš lėto užvirinti. Vanilės lazdelę išimti. Suberti cukrų ir supilti ištirpintus vanilinio pudingo miltelius. Nuolat maišant dar kartą trumpai užvirti. Pudingą supilti į dubenėlį ir ataušinti.

Sviestą iki purumo išsukti su persijota cukraus pudra. Po šaukštą įmaišyti pudingą. Sviestas ir pudingas turi būti vienodos temperatūros, nes kitu atveju masėje gali susidaryti gumulėliai. Masę dėti į konditerinį švirkštą su plonu antgaliu ir išspausti į pyragaičių vidų. Plikytus pyragaičius apibarstyti cukraus pudra.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668