Plikytos tešlos pyragėliai su grietinėlės įdaru receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Plikytos tešlos pyragėliai su grietinėlės įdaru


INGREDIENTAI:

12 vidutinio dydžio pyragėlių:

125 g sviesto arba margarino;
Žiupsnelis druskos;
125 g miltų;
40 g krakmolo;
4-5 kiaušiniai;
500 ml grietinėlės;
30 g cukraus;
50 g cukraus pudros;
Sviesto arba margarino skardai patepti;
Miltų skardai pabarstyti.


GAMINIMAS:

Tešlai 125 ml vandens užvirinti su sviestu arba margarinu bei druska. Puodą nukelti nuo viryklės. Į skystį iš karto suberti miltų ir krakmolo mišinį. Puodą vėl statyti ant viryklės ir maišyti tol, kol susiformuos nuo puodo kraštų lengvai atsiskiriantis tešlos gniužulas bei ant puodo dugno atsiras baltų apnašų sluoksnis. Į tešlą greitai įmaišyti vieną kiaušinį. Paskui ją 5 min. aušinti. Po vieną įmušti likusius kiaušinius. Penktąjį kiaušinį mušti tik tuo atveju, jei įmušus keturis, pasirodys, kad tešla dar per kieta. Tešla tinkamo kietumo, jei ji sunkiai krinta nuo šaukšto.

Skardą ištepti sviestu arba margarinu ir pabarstyti miltais. Tešlą dėti į konditerinį švirkštą ir ant skardos išspausti 4 cm skersmens apskritimus. Tarp atskirų tešlos apskritimų palikti tarpą. Kišti į iš anksto iki 220°C temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepti 30 min. Iškepusių pyragėlių viršų nukirpti žirklėmis arba nupjauti labai aštriu peiliu. Juos ataušinti.

Dubenėlyje iki standžios konsistencijos išplakti grietinėlę su cukrumi. Šiuo kremu įdaryti pyragėlius. Uždėti nukarpytas pyragėlių viršūnes. Pyragėlius apibarstyti cukraus pudra ir tuojau pat patiekti.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668