Bavariški riebaluose kepti paplotėliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bavariški riebaluose kepti paplotėliai


INGREDIENTAI:

500 g miltų;
42 g kubelis mielių;
85 g cukraus;
250 ml drungno pieno;
2 kiaušiniai;
Žiupsnelis druskos;
½ citrinos tarkuota žievelė;
80 g sviesto;
500 g kokoso riebalų arba 500 ml kepimui skirto aliejaus;
Cukraus paplotėliams pabarstyti.


GAMINIMAS:

Miltus persijoti į dubenėlį. Kauburėlio viduryje padaryti įdubimą. Į jį suberti sutrupintas mieles, šaukštelį cukraus, supilti pusę pieno ir su nedideliu kiekiu miltų paruošti įmaišalą. Dubenėlį uždengti ir 20 min. laikyti šiltoje vietoje, kad iškiltų. Į dubenį su miltais ir įmaišalu suberti likusį cukrų, druską, trintą citrinos žievelę bei supilti likusį pieną ir įmušti kiaušinius. Ant miltų kauburėlio kraštų dėti sviesto gabalėlius. Produktus sumaišyti pradedant nuo kraštų. Paskui suminkyti vientisą tešlą.

Iš tešlos suformuoti 5 cm skersmens rutuliukus. Juos dėti ant miltais pabarstytos lentos, uždengti ir laikyti apie 20 min., kad pakiltų. Kiekvieną rutuliuką miltuotomis rankomis ištempti, kad paplotėlis būtų permatomas, tačiau neplyštų. Riebalus įkaitinti iki 180°C temperatūros. Paplotėlius dėti į įkaitintus riebalus ir kiekvieną po 3 min. kepti iš abiejų pusių. Ištemptas paplotėlių vidurys turi likti baltas, tai yra, kad apverčiant jo neturi liesti karšti riebalai. Paplotėlius išimti ir padėti kad nuvarvėtų riebalai. Pavolioti cukruje ir patiekti šviežius.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668