Ryžiai su kiniškomis dešrelėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Ryžiai su kiniškomis dešrelėmis


INGREDIENTAI:

350 g ryžių,
8 kiniškos dešrelės,
200 g kumpio,
100 g svogūnų,
4 kiaušiniai,
30 g sviesto,
60 g aliejaus,
druskos,
pipirų.


GAMINIMAS:

Ryžius išvirkite vandenyje. Sukrėskite į sietelį, kad atauštų. Didelėje keptuvėje įkaitinkite pusę aliejaus. Dešreles perliekite karštu vandeniu, nušluostykite, supjaustykite griežinėliais, pakepinkite riebaluose. Sudėkite plonomis juostelėmis supjaustytą kumpį, svogūno griežinėlius.

Kitoje keptuvėje įkaitinkite likusį aliejų, pakepinkite ataušusius ryžius, sukrėskite juos į keptuvę su mėsa. Įberkite prieskonių ir laikykite šiltai. 4 kiaušinius išplakite, iškepkite svieste; kiaušinienę supjaustykite plonomis juostelėmis, sumaišykite su ryžiais ir mėsa.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668