Vidutinio kietumo mielinė tešla receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vidutinio kietumo mielinė tešla


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

500 g miltų;
20-30 g mielių;
100-150 g cukraus;
100 g sviesto;
250 ml pieno;
1-2 kiaušiniai;
Žiupsnelis druskos.

GAMINIMAS:

Miltus persijoti į dubenėlį arba ant lentos. Kauburėlio viduryje padaryti įdubimą, į jį sutrupinti mieles, įberti 50 g cukraus ir pilti drungną pieną. Atsargiai išmaišyti kauburėlio vidurį. Jį apibarstyti miltais ir uždengus 15 min. laikyti šiltoje, be skersvėjų vietoje. Paviršiuje turi atsirasti įtrūkimų. Ant miltų kauburėlio kraštų dėti kiaušinius, berti druską bei likusį cukrų. Sviestą ištirpinti nedideliame kiekyje šilto pieno ir supilti į kauburėlio vidurį. Viską bendrai sumaišyti. Jei tešla per kieta, galima įpilti dar šiek tiek pieno. Tešlą padaužyti, kol ims darytis pūslės ir ji lengvai atsiskirs nuo pagrindo. Tada uždengti švariu lininiu audeklu ir dar kartą apie 30 min. palikti, kad iškiltų. Tešlos kiekis turi padidėti dvigubai. Tešlą suspausti rankomis ir suformuoti norimą formą. Suformuotas kepinys prieš kepimą turi dar truputį pakilti. Kepinį kepti iš anksto iki 200°C temperatūros įkaitintoje orkaitėje. Kepimo laikas priklauso nuo kepinio formos.

Pastaba: Šis receptas tinka bet kuriam mieliniam pyragui. Vaisių pyrago pagrindui reikėtų naudoti ¾ nurodytų produktų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668