Biskvitinė tešla su vandeniu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Biskvitinė tešla su vandeniu


Recepto įvertinimas:3 balai3 balai3 balai


INGREDIENTAI:

6 kiaušiniai;
300 g cukraus;
1 citrinos tarkuota žievelė arba 1 pak. vanilinio cukraus;
300 g miltų;
2 arb. š. kepimo miltelių.

GAMINIMAS:

1. Ruošimo būdas: kiaušinių trynius atskirti nuo baltymų ir išplakti iki purios masės. Plakant po vieną įmaišyti 6 šaukštus karšto vandens. Po truputį suberti didesnę pusę cukraus. Sudėti prieskonius. Masę plakti tol, kol ji taps labai puri. Baltymus išplakti iki standžių putų, įmaišyti likusį cukrų ir baltymus sudėti ant trynių masės. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir persijoti ant baltymų. Viską gerai sumaišyti. Tešlą supilti į formą riebalais išteptu dugnu ir tuojau pat kepti iš anksto iki 180-200°C temperatūros įkaitintoje orkaitėje 50-60 min.

2. Ruošimo būdas: kiaušinių baltymus atskirti nuo trynių ir su 6 šaukštais šalto vandens išplakti iki standžių putų. Po truputį suberti cukrų ir plakti toliau. Sudėti trynius ir prieskonius. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir persijoti ant kiaušinių masės. Viską atsargiai išmaišyti ir supilti į formą riebalais išteptu dugnu. Tuojau pat kepti iš anksto iki 180-200°C temperatūros įkaitintoje orkaitėje 50-60 min.

3. Ruošimo būdas: kiaušinius su 6 šaukštais karšto vandens išplakti iki purios masės. Po truputį suberti cukrų. Plakti, kol masė pasidarys labai puri. Įmaišyti prieskonius. Persijoti miltų bei kepimo miltelių mišinį ir viską atsargiai išmaišyti. Supilti į riebalais išteptu dugnu formą ir tuojau pat kepti iš anksto iki 180-200°C temperatūros įkaitintoje orkaitėje 50-60 min.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668