Vyšnių ir varškės pyragas su trupiniais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vyšnių ir varškės pyragas su trupiniais


INGREDIENTAI:

Tešlai:

400 g miltų;
½ arb. š. kepimo miltelių;
150 g sviesto arba margarino;
200 g cukraus;
2 kiaušiniai.

Varškės kremui:

500 ml pieno;
1 pak. grietininio pudingo miltelių;
190 g cukraus;
2 kiaušiniai;
500 g varškės;
2 pak. vanilinio cukraus;
2 valg. š. romo;
720 ml indelis konservuotų vyšnių be kauliukų.

Trupiniams:

300 g miltų;
150 g sviesto;
300 g cukraus.


GAMINIMAS:

Miltus sumaišyti su kepimo milteliais ir persijoti ant lentos. Kauburėlio viduryje padaryti įdubimą. Sviesto arba margarino gabalėlius išdėlioti įdubimo kraštuose, o į vidurį suberti cukrų ir įmušti kiaušinius. Viską suminkyti į vientisą masę ir 30 min. laikyti šaltai.

Iš varškės kremui skirtų pudingo miltelių, pieno ir 50 g cukraus paruošti pudingą- maišant užvirinti ir ataušinti. Kiaušinių trynius atskirti nuo baltymų. Varškę sumaišyti su likusiu cukrumi, vaniliniu cukrumi, tryniais bei romu. Sudėti pudingą. Baltymus išplakti iki standžių putų ir taip pat įmaišyti į varškės masę.

Orkaitę įkaitinti iki 200°C temperatūros. Tešlą iškočioti ant kepimo popieriumi išklotos skardos. Kepti 10 min. Vyšnias nuvarvinti. Uogas išdėlioti ant pagrindo, o viršų aptepti varškės kremu.

Trupiniams skirtus miltus sumaišyti su sviestu bei cukrumi. Suminkyti trupinius. Juos suberti ant varškės kremo. Pyragą kepti dar apie 45 min.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668