Pyragėliai su braškėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pyragėliai su braškėmis


INGREDIENTAI:

10 pyragėlių:

500 g šaldytos (arba šviežios) bemielės sluoksniuotos tešlos (5 lakštai);
500 g braškių;
100 g cukraus;
375 ml grietinėlės;
2 pak. vanilinio cukraus;
Cukraus pudros (pyragėliams pabarstyti);
1 trynys (tešlai patepti).


GAMINIMAS:

Orkaitę įkaitinti iki 200°C temperatūros. Kiekvieną sluoksniuotos tešlos lakštą perpjauti pusiau. Tešlos paviršių aptepti tryniu. Sudėti ant šaltu vandeniu suvilgytos skardos. Kepti 25 min. Išimti iš orkaitės ir ataušinti.

Įdarui skirtas braškes nuplauti šaltu vandeniu. Padėti, kad gerai nuvarvėtų vanduo, ir perpjauti pusiau. Pabarstyti cukrumi, sumaišyti ir uždengus palaikyti 10 min. Per tą laiką iki standžios konsistencijos išplakti grietinėlę. Ją pasaldinti vaniliniu cukrumi. Braškes išdėlioti ant apatinių tešlos lakštų. Ant braškių uždėti grietinėlę, o ant viršaus- likusius tešlos kvadratus. Pabarstyti cukraus pudra.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668