Lietiniai su riešutais ir vaisių padažu (Jūratės) receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Lietiniai su riešutais ir vaisių padažu (Jūratės)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 porcijos:
2 v.š. miltų,
1/8 litro pieno,
2 kiaušiniai,
druskos, cukraus,
2 v.š sviesto,
2 v.š. smulkintų riešutų.

Padažui:
1 apelsinas,
1 raudonasis greifrutas,
cukraus,
40ml apelsinų likerio.

GAMINIMAS:

1. Miltus gerai išmaišyti su pienu, įmušti kiaušinius, įberti cukrasu, druskos ir palikti 30min pastovėti.

2. Vaisius nulupti, supjaustyti skiltelėmis. Išsiskyrusias sultis užpilti ant skiltelių, apibarstyti cukrumi ir padėti į šalį.

3. Nedidelėje keptuvėje išlydyti 1 v.š. sviesto, įpilti truputį tešlos ir tuoj pat užbarstyti smulkintų riešutų. taip iškepti kitus blynus. Paskui keptuvėje pakaitinti likusį sviestą, įdėti cukraus ir kepti, kol susidarys karamelė. Į ją įpilti apelsinų likerio ir truputį pavirti. Šioje masėje apvartytus lietinius patiekti su citrusiniais vaisiais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668