Šokoladinis vyniotinis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šokoladinis vyniotinis


Recepto įvertinimas:4 balai4 balai4 balai4 balai


INGREDIENTAI:

250 g kapoto pusiau saldinto (juodojo) šokolado,
8 kiaušinių atskirti baltymai ir tryniai,
250 g cukraus,
Žiupsnelis druskos.

Įdaras:
375 ml tirštos grietinėlės,
2 šaukštai cukraus,
4 šaukštai nesaldintų kakavos miltelių,
2 šaukštai apelsininio likerio.

GAMINIMAS:

Įkaitinkite orkaitę iki 180°C. Ištepkite sviestu 35 cm skersmens vyniotinio formą. Išklokite kepimo popieriumi. Ištirpinkite šokoladą prikaistuvyje dvigubu dugnu, įstatytame į puodą su lėtai verdančiu vandeniu. Nukelkite nuo ugnies.

Dideliame dubenyje suplakite kiaušinių trynius ir cukrų iki balkšvos ir grietinėlės tirštumo masės. Sudėkite ištirpintą šokoladą ir gerai sumaišykite.

Dideliame dubenyje suplakite kiaušinių baltymus kartu su druska iki standžių putų. Įpilkite kiaušinių trynių mišinį. Sukrėskite tešlą į paruoštą formą. Kepkite 15-20 minučių. Atvėsinkite skardoje ant grotelių 5 minutes. Išverskite ant švaraus virtuvinio rankšluosčio. Nuimkite kepimo popierių. Apipjaukite kepimo nelygius kraštus. Suvyniokite paplotį panaudodami rankšluostį. Atvėsinkite.

Įdaras: Dideliame dubenyje suplakite grietinėlę ir cukrų iki standžių putų. Įmaišykite kakavos miltelių ir likerio. Atvyniokite susuktą vyniotinį ir įdėkite du trečdalius įdaro. Vėl suvyniokite ir padėkite ant lėkštės, su kuria patieksite. Užpilkite likusiu įdaru.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668