Merengos su šokolado įdaru receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Merengos su šokolado įdaru


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

5 kiaušinių baltymai, kambario temperatūros,
225 g miltelinio cukraus.

Šokoladinis kremas:
5 didelių kiaušinių tryniai,
150 g cukraus,
50 g paprastų kvietinių miltų,
500 ml pieno,
1 1/4 šaukštelio druskos,
1 šaukštelis vanilės esencijos,
250 g pusiau saldaus (juodojo) šokolado.

Papuošimas:
250 ml tirštos grietinėlės,
1 šaukštas cukraus,
1 1/4 šaukštelio vanilės esencijos,
8 mini merengos (pirktos parduotuvėje arba
pasigamintos),
Šviežios braškės, papuošti.

GAMINIMAS:

Įkaitinkite orkaitę iki 130°C. Išklokite kepimo skardą kepimo popieriumi ir ant popieriaus pažymėkite 23 cm skersmens apskritimus.

Dideliame dubenyje elektriniu plakikliu vidutiniu greičiu suplakite kiaušinių baltymus iki standžių putų. Padidinę plakiklio greitį, palaipsniui įplakite miltelių cukrų iki standžių putų.

Sukrėskite mišinį į kulinarinį maišelį su 1 cm skersmens snapeliu ir iššvirkškite po dvi spiralės formos kaušelius į kiekvieną 23 cm ratelį. Kepkite, kol kepinukai pasidarys traškūs ir apdžius, apie 1 valandą. Išjunkite orkaitę ir palikite dureles atviras, kol morenos visiškai atauš.

Šokoladinis kremas: Elektriniu plakikliu dideliu greičiu suplakite kiaušinių trynius ir cukrų iki balkšvos ir tirštos masės. Užvirinkite pieną kartu su žiupsneliu druskos ir vanile, paskui įmaišykite mišinį į kiaušinius su cukrumi. Virinkite ant mažos ugnies, nuolat pamaišydami mediniu šaukštu, kol masė pasidarys tiršta, apie 10 minučių. Įmaišykite šokoladą.

Papuošimas: Plakikliu dideliu greičiu suplakite grietinėlę, cukrų ir vanilės esenciją iki standžių putų. Atsargiai perkelkite vieną merengų sluoksnį nuo popieriaus ir sudėkite ant lėkštės, su kuria patieksite. Apliekite merengas kremu. Ant viršaus uždėkite likusį merengų sluoksnį. Apliekite kremu ir papuoškite merengomis ir braškėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668