Didžiaakiai pyragėliai (Skirmantės) (foto) receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Didžiaakiai pyragėliai (Skirmantės) (foto)


INGREDIENTAI:

1 kg šaldytos bemielės sluoksniuotos tešlos;
indelis konservuotų persikų;
250 g varškės;
100 g grietinės;
0,5 st. cukraus;
2 kiaušiniai;
vanilinio cukraus.


GAMINIMAS:

Iš tešlos padaryti 8 cm skersmens skritulių. Iš pusės tų skritulių 6 cm skersmens formele išpjauti žiedus ir uždėti juos ant skritulių. Kepti 5-7 minutes, kol papločiai iškils ir truputį paruduos.

Sumaišyti grietinę, varškę, cukrų, kiaušinius ir vanilinį cukrų. Dėti šio varškės kremo į apkeptus skritulius, o ant viršaus sudėti po persiko puselę. Dar kepti apie 10 minučių, kol sukeps varškė.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668