Baklažanų ir pomidorų užkanda receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Baklažanų ir pomidorų užkanda


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Baklažanas,
2 pomidorai,
šviežių krapų,
česnakų,
aliejaus.

GAMINIMAS:

Baklažaną nuplaukite ir supjaustykite griežinėliais, krapus ir česnakus smulkiai sukapokite. Baklažanus apkepkite iš abiejų pusių su aliejumi. Pomidorus sutarkuokite, užkaiskite ir pakaitinkite, kad išgaruotų sulčių perteklius.

Baklažanus dėkite sluoksniais, pabarstykite česnakais ir krapais. Viršutinį sluoksnį užpilkite pomidorų tyre. Kai patiekalas atvės, jau galima jį valgyti, bet dar skaniau, kai pastovi kelias valandas ar per naktį.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668