Juodųjų serbentų limonadas receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Juodųjų serbentų limonadas


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

4 l (16 stiklinių) juodųjų serbentų,
stiklinė cukraus,
2 citrinų sultys,
paprasto arba gazuoto vandens.

GAMINIMAS:

Užpilkite serbentus stikline vandens. Virkite, kol uogos suminkštės. Cukraus nedėkite, antraip uogos sukietės ir neatiduos viso savo aromato. Uogas nukoškite. Į sultis suberkite cukrų ir pakaitinkite, kol jis ištirps.

Tada sirupą supilkite į butelius, užkimškite ir palikite atvėsti. Laikykite šaldytuve. Sirupo pakaks 4 ąsočiams limonado paruošti. 1/4 sirupo ir tiek pat vandens įpilkite į ąsotį, sumaišykite su pusės citrinos sultimis. Jeigu tokio kiekio vandens pasirodys per maža, įpilkite daugiau. Patiekite su ledukais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668