"Žaibiškas" chačiapuris receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!"Žaibiškas" chačiapuris


INGREDIENTAI:

200 g fermentinio sūrio,
100 g krapų,
2 kiaušiniai,
200 g grietinės,
2 kupini šaukštai kvietinių miltų,
2 šaukštai aliejaus.


GAMINIMAS:

Sudėkite iškart visus produktus: tarkuotą sūrį, kiaušinius, grietinę, pjaustytus krapus ir miltus. Išmaišykite iki vienalytės masės (plakti nereikia). Įpilkite į keptuvę aliejaus ir supilkite gautą masę.

Kepkite iš abiejų pusių ant vidutiniškai kaitrios ugnies, kol įgis gražią auksinę spalvą. Pirmąją pusę kepkite uždengę dangčiu, po to atsargiai apverskite ir kepkite neuždengę - iš viso maždaug 12 minučių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668