Rankovėje keptos skumbrės receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rankovėje keptos skumbrės


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1-2 šviežios skumbrės,
svogūnų,
druskos,
pipirų,
citrinų,
aliejaus.

GAMINIMAS:

Skumbres išvalykite, išplaukite, galvas nupjaukite ir, nugaroje neperpjovę odos, atsargiai išimkite nugarkaulius. Žuvų išklotines pabarstykite druska, pipirais, apšlakstykite citrinų sultimis.

Ant vienos išklotinių pusės dėkite svogūnų, ant kitos - citrinų griežinėlių, apšlakstykite aliejumi ir skumbres "suvožkite". Žuvis įdėkite į kepimo rankovę ir kepkite apie 40 min. 180 laipsnių orkaitėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668