Anakardžių grietinėlė receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Anakardžių grietinėlė


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

150 g anakardžių,
300 ml vandens,
vandens mirkyti,
30 ml obuolių acto,
10 g druskos.

GAMINIMAS:

Anakardžius mirkykite 7 val. Nupilkite vandenį.Riešutus sudėkite į maisto smulkintuvo indą. Supilkite actą, suberkite druską. Riešutus malkite iki tyrelės konsistencijos. Kai nebebus didelių gabalėlių, įpilti 60 ml vandens.

Vėl malkite. Įpilkite dar tiek pat vandens ir vėl malkite. Iš viso vandens pilkite 5 kartus. Galiausiai masė turi pabalti. Ją supilkite į sandarų indą ir kelias valandas laikykite šaldytuve. Vartokite susifermentavusią tyrę.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668