Traškūs bananai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Traškūs bananai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

3 bananai.

Tešlai:
kiaušinis,
stiklinė labai šalto vandens,
stiklinė ryžių miltų,
ledo kubelių.

Padažui:
100 g šokolado,
50 ml pieno.

GAMINIMAS:

Bananus perpjaukite išilgai. Padažui piene ištirpinkite šokoladą. Paruoškite tešlą: išplakite kiaušinį, suberkite miltus, švelniai išmaišykite ir po truputį supilkite vandenį.

Įmeskite ledo kubelių, kad tešla būtų kuo šaltesnė. Bananų puseles merkite į tešlą ir dėkite įkaitusį aliejų. Kepkite 1-2 min., tada trumpam sudėkite ant popierinių rankšluoščių. Iškepusius bananus apšlakstykite karštu šokoladu ir patiekite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668