Naminiai lakštiniai su vištiena bei saulėje džiovintų pomidorų, pesto ir lazdyno riešutų padažu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Naminiai lakštiniai su vištiena bei saulėje džiovintų pomidorų, pesto ir lazdyno riešutų padažu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

400 g vidinės filė be sausgyslės,
400 g saulėje džiovintų pomidorų "Pesto" padažo,
100 g naminių lakštinių,
10 g alyvuogių aliejaus,
3 lapelių šviežio baziliko,
prieskonių mišinio "Pesto basilico".

Padažui:
20 g lazdyno riešutų,
200 g grietinėlės,
druskos,
maltų pipirų.

GAMINIMAS:

Vištieną marinuokite apie 20 min. su "Pesto basiliko" prieskoniais bei alyvuogių aliejumi. Pamarinuotą vištieną gausiai aptepkite saulėje džiovintų pomidorų "Pesto" padažu, vyniokite į naminių lakštinių lakštus ir trumpam apkepkite iš abiejų pusių keptuvėje.

Apkepus ritinėlius 5 minutėms pašaukite į garinę orkaitę. Padažui: keptuvėje paskrudinkite lazdyno riešutus ir juos sumalkite. Į keptuvę supilkite grietinėlę ir maltus lazdyno riešutus, virkite 5 minutes, pagardinkite druska bei maltaisiais pipirais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668