Žirnių sriuba receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žirnių sriuba


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

3/4 stiklinės džiovintų žirnių,
2 skiltelės česnako,
2 morkos,
2 bulvės,
2-3 laurų lapai,
šaukštas avižinių dribsnių,
aliejaus,
druskos,
pipirų,
kario,
"Chmeli-suneli".

GAMINIMAS:

Žirnius užmerkite 6-7 valandoms arba nakčiai (tuomet jie greitai išvirs). Į puodą įpilkite vandens, suberkite žirnius ir virkite ant mažos ugnies, po kurio laiko sumeskite laurų lapus. Kai žirniai bus beveik minkšti, į sriubą sudėkite supjaustytas morkas, bulves ir virkite 12-15 minučių.

Tada įpilkite aliejaus, įberkite šaukštą avižinių dribsnių, gerai išmaišykite. Avižiniai dribsniai išskys ir taps nematomi, tačiau pagerins sriubos skonį. Pavirkite dar 3-4 minutes. Po to įberkite druskos, pipirų, kario, "Chmeli-suneli". Baigdami virti į sriubą suberkite susmulkintą česnaką. Leiskite sriubai 12 minučių pastovėti.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668