Varškės tinginys receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Varškės tinginys


INGREDIENTAI:

180 g sausainių,
100 g sviesto,
100 g cukraus,
180 g varškės,
1 šaukštelis vanilinio cukraus,
50 g džiovintų abrikosų,
50 g geltonų razinų,
100 g žemės riešutų.


GAMINIMAS:

Sausainius sulaužykite vidutinio dydžio gabalėliais. Minkštą sviestą ištrinkite su cukrumi. Pertrinkite varškę ir sumaišykite ją su sviesto ir cukraus mišiniu. Suberkite vanilinį cukrų. Abrikosus ir razinas nuplikykite ir nusausinkite.

Abrikosus perpjaukite į kelias dalis. Suberkite susmulkintus sausainius, džiovintus vaisius ir riešutus į varškės masę ir išmaišykite. Pasirinktą formą išklokite maistine plėvele ir sukrėskite į ją paruoštą masę.

Paviršių išlyginkite, paspauskite ir uždenkite maistine plėvele. 12 val. laikykite šaldytuve, tada nuimkite plėvelę ir supjaustykite pyragą.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668