Žalumynų aliejus receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Žalumynų aliejus


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Petražolių,
krapų,
kalendrų,
bazilikų,
alyvuogių aliehaus.

GAMINIMAS:

Žalumynus nuplaukite ir apdžiovinkite ant rankšluoščio. Susmulkinkite trintuvu arba supjaustykite. Sudėkite šį mišinį į sausą stiklainėlį ir užpilkite aliejumi. Aliejaus turibūti tiek, kad visiškai apsemtų žalumynus.

Galite dėti daugiau petražolių bei kalendrų ir tik šiek tiek krapų bei bazilikų. Smulkintus žalumynus ir aliejų kruopščiai išmaišykite. Stiklainį laikykite šaldytuve ant pačios šalčiausios lentynos.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668