Špinatų salotos su kumpiu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Špinatų salotos su kumpiu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

Špinatų,
kumpio,
aliejaus,
svogūnų,
9 proc. acto,
garstyčių,
cukraus,
druskos.

GAMINIMAS:

Gabalėliais supjaustytą kumpį pakepkite keptuvėje, kol susiformuos traški plutelė. Nepamirškite nuolat maišyti. Apkeptą mėsą sudėkite į lėkštę. Į tą pačią keptuvę, kur kepė kumpis, įpilkite aliejaus, suberkite susmulkintus svogūnus ir pakepkite, kol suminkštės.

Tada įpilkite šiek tiek acto, įberkite cukraus, druskos ir įdėkite garstyčių. Padidinkite ugnį ir gerai pakaitinkite. Ten pat sudėkite nuplautus ir apdžiovintus špinatų lapus ir kaitinkite dar minutę, kol jie šiek tiek suminkštės. Salotas patiekite karštas.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668