Užpiltinė su vištiena ir kiaušiniais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Užpiltinė su vištiena ir kiaušiniais


INGREDIENTAI:

(5 porcijos)
100 g šaldytų žaliųjų žirnelių,
1 svogūno,
1 morkos,
1 saliero stiebo,
1 lauro lapo,
20 g želatinos,
3 juodųjų pipirų žirnelių,
4-5 kiaušinių,
2 vištienos krūtinėlių su oda,
druskos.


GAMINIMAS:

Morką, svogūną ir salierą nuvalykite, stambiai supjaustykite. Krūtinėles ir daržoves užpilkite 2 l karšto vandens, užvirinkite, sumažinkite kaitrą, įberkite druskos ir virkite 25 min. Likus 10 min. iki virimo pabaigos įdėkite laurų lapą, suberkite pipirų žirnelius. Krūtinėles išgriebkite iš sultinio, o sultinį perkoškite.

Kiaušinius išvirkite kietai, nulupkite ir supjaustykite į 4 dalis. Atšalusias krūtinėles supjaustykite plonais griežinėliais. Želatiną išmaišykite karštame sultinyje. Į formos dugną dėkite trečdalį žaliųjų žirnelių. Įpilkite sultinio su želatina, kad jis tik apsemtų žirnelius ir padėkite į šaldytuvą stingti 20 min.

Tada išimkite formą iš šaldytuvo, į vidurį kauburiu sudėkite vištieną. Kraštuose išdėliokite kiaušinių ketvirčius tryniu į išorę, supilkite likusį sultinį ir vėl padėkite į šaldytuvą 10 min. Į pusiau sustingusią užpiltinę sudėkite likusius žirnelius, dėkite atgal į šaldytuvą, kad sustingtų iki galo.

Formą su paruošta užpiltine apverskite ant lėkštės, ant viršaus uždėkite karštame vandenyje pamirkytą rankšluostį ir palaikykite, kol užpiltinė atsiskirs nuo formos.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668