Silkės ir pomidorų užkandis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Silkės ir pomidorų užkandis


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

(4 porcijos)
1 silkės filė,
2 didelių pomidorų,
1/2 žalios saldžiosios paprikos,
1 svogūno,
2 šaukštų aliejaus,
1 šaukštelio acto,
druskos,
pipirų.

GAMINIMAS:

Silkės filė supjaustykite į 8 siaurus arba 4 plačius griežinėlius, išimkite ašakas. Svogūną supjaustykite skridinėliais. Iš keturių vidurinių apskritimų išspauskite vidurį, palikdami 2-3 sujungtus didžiausius žiedus.

Pomidorą supjaustykite į 4 skridinėlius. Papriką supjaustykite plonomis juostelėmis. Pomidoro skridinėlio centre padarykite įpjovą, įsprauskite į ją svogūno žiedą. Uždėkite kelias paprikos juosteles ir 1-2 silkės griežinėlius.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668