Užkandėlė su konservuota žuvimi receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Užkandėlė su konservuota žuvimi


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

(10 porcijų - 540 kcal)
20 lietinių blynų.

Į d a r u i:
400 g grietinės,
2 indelių konservuotos kuprės,
1 ryšelio žalių svogūnų laiškų,
maltų juodųjų pipirų.

GAMINIMAS:

Šakute susmulkinkite konservuotą žuvį, pabarstykite ją pipirais, smulkiai supjaustykite svogūnus. Į kepimo formą dėkite pirmą blyną, užtepkite grietinės ir uždėkite plonai kuprės. Ant jos dėkite antrą blyną, vėl užtepkite grietinės, pabarstykite žaliais svogūnais.

Trečią blyną užtepkite grietine ir vėl uždėkite žuvies, paskui-vėl grietinės ir svogūnų. Taip sudėkite visus blynus. Viršutinįjį patepkite grietine ir formą su blynais 20 min. įdėkite į 150 laipsnių orkaitę.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668