Vištiena su medaus ir aitriųjų paprikų įdaru receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vištiena su medaus ir aitriųjų paprikų įdaru


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

8 vištienos kumpelių,
marinato,
4-5 šaukštų medaus,
1 aitriosios paprikos,
pipirų,
sojų padažo,
česnakų,
ryžių,
daržovių,
džiovintų vaisių.

GAMINIMAS:

Iš kumpelių išimkite kaulus, šiek tiek pamuškite ir valandą laikykite marinate. Skystą medų sumaišykite su susmulkinta aitriąja paprika, sojų padažu, česnakais ir pipirais. Kumpelius iš vidaus ištepkite medaus mase, suvyniokite ir kepkite keptuvėje, uždengę dangčiu, po 7 minutes abi puses.

Ryžius apkepkite keptuvėje, tada įpilkite vandens, kad apsemtų, įdėkite susmulkintų džiovintų vaisių ir troškinkite, kol suminkštės. Patiekite su kumpeliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668