Jūros gėrybės su ryžių makaronais (Tailandas) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Jūros gėrybės su ryžių makaronais (Tailandas)


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

200 g jūros gėrybių mišinio,
2 šaukštų aliejaus,
1 svogūno,pjaustyto griežinėliais,
1 pakelio Santa Maria austrių ir česnako padažo Wok,
0,5 pakelio Santa Maria ryžių makaronų,
druskos.

P a t i e k i m u i:
svogūnų laiškų ir
šviežių aitriųjų paprikų.

GAMINIMAS:

Pakepkite svogūnus ir jūros gėrybes kelias minutes įkaitintame aliejuje. Tada įpilkite Santa Maria austrių ir česnako padažą Wok ir kepkite dar kelias minutes. Ryžių makaronus sudėkite į šiek tiek pasūdytą verdantį vandenį ir nuimkite puodą nuo ugnies.

Leiskite makaronams pastovėti 3 min. uždengtame puode, vėliau juos nusausinkite ir sumaišykite su nedideliu kiekiu aliejaus. Patiekite su jūros gėrybių padažu ir svogūnais. Jei patinka, pagardinkite šviežiomis aitriosiomis paprikomis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668