Pieno kisielius su slyvomis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pieno kisielius su slyvomis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 l pieno,
1 pakelio vanilinio cukraus,
3 kupinų šaukštų krakmolo,
0,5 kg geltonųjų slyvų,
braškių arba aviečių.

GAMINIMAS:

3 stiklines pieno užvirinkite su cukrumi. Krakmolą išleiskite stiklinėje šalto pieno ir maišydami supilkite į verdantį pieną kartu su vaniliniu cukrumi. Kai tik pasirodys pirmieji burbuliukai, sutirštėjusį kisielių nukaiskite.

Kisielių pilkite sluoksniais kartu su slyvomis arba uogomis į šaltu vandeniu sudrėkintą indą aukštais kraštais. Užpylę pirmąjį kisieliaus sluoksnį, įspauskite uogas iki dugno. Viršutinį sluoksnį turi sudaryti kisielius. Gerai atšaldykite. Prieš patiekdami išverskite į lėkštę, papuoškite kapotais riešutais. Galima įpilti tirštų raudonų uogų sulčių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668