Plakta mielinė tešla receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Plakta mielinė tešla


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

500 g miltų;
20-30 g mielių;
Apie 250 ml pieno;
150 g minkšto sviesto;
100-125 g cukraus;
2-4 tryniai;
Žiupsnelis druskos;
½ citrinos tarkuota žievelė.

GAMINIMAS:

Įmaišalui mieles puodelyje sumaišyti su šaukšteliu cukraus bei 2 šaukštais šilto pieno. Įmaišyti truputį miltų ir 15 min. laikyti, kad pakiltų. Iš minkšto sviesto, cukraus ir trynių išplakti purią masę. Užsijoti miltus, pilti įmaišalą bei dėti kitus produktus. Viską stipriai pamušti, kad susidarytų vientisa blizganti tešla. Pieno pilti nedaug, nes tešla gali pasidaryti pernelyg lipni. Tešlą dėti į paruoštą formą ir uždengus dar palaikyti, kad pakiltų. Dėti į iš anksto iki 200°C temperatūros įkaitintą orkaitę. Kepimo laikas priklauso nuo kepinio formos.

Pastaba: Šio produktų kiekio pakanka vienam keksui, pynutei, vainikui ar žiedui. Į tešlą galima įmaišyti šviesių arba tamsių razinų, mėgstamų riešutų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Paieška
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.. »
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668