Agurkų mišrainė žiemai (Ramunės) receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Agurkų mišrainė žiemai (Ramunės)


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Agurkų,
svogūnų,
acto arba citrinos,
druskos,
cukraus,
juodųjų ir kvepiačiančiųjų pipirų,
krapų ir lauro lapų.

GAMINIMAS:

Agurkus nulupti, išimti sėklas ir supjaustyti ( kubeliais, skiltelėmis, nesvarbu). Svogūnus supjaustyti pusžiedžiais. Tada sudėti į puodą, pridėti prieskonių, žalumos, išmaišyti ir palikti 12-15 val. Aš palieku nakčiai. Reikėtų laikas nuo laiko pamaišyti. Ryte paragauti, ko trūksta, pridėti, užvirinti ir 3 -5 min patroškinti. Tada sudėti į stiklainiukus ir užsukti. Lygiai taip pat galim air cukinijas ir patisonus, tik prieskonių reikia aštreasnių (paprika, čili, karis).

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Paieška
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.. »
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668