Varškės kriauklelės su cukrumi receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Varškės kriauklelės su cukrumi


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

250 g varškės,
100 g sviesto,
250 g miltų,
10 g kepimo miltelių,
cukraus.

GAMINIMAS:

Varške išsukite su minkštu sviestu. Miltus išsijokite, suberkite kepimo miltelius ir išmaišykite. Į varškės masę po truputį suberkite miltus. Užmaišykite prie rankų nelimpančią tešlą. Gali būti, kad miltų prireiks daugiau arba mažiau - viskas priklauso nuo varškės.

Tešlą 30 min. padėkite į šaldytuvą. Tuomet iš tešlos iškočiokite 0.5 cm ar kiek plonesnį lakštą. Stikline išspauskite skridinėlius. Į lėkštę įberkite cukraus ir jame iš vienos pusės pavoliokite tešlos skridinėlius, tada kiekvieną perlenkite pusiau cukruota puse į vidų.

Dabar apvoliokite iš abiejų pusių. Jeigu patinka, į cukrų galima įberti cinamono. Ant kepimo popieriumi išklotos skardos sudėkite varškės kriaukleles (jų pernelyg nesuglauskite) ir 20 min. pašaukite į iki 200 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Paieška
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.. »
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668