Vaisių punšas, kvepiantis migdolais receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaisių punšas, kvepiantis migdolais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

(4 porcijoms)
2 cinamono lazdelių,
1 pakelio vanilinio cukraus,
400 ml vynuogių sulčių,
400 ml vyšnių sulčių,
200 ml apelsinų sulčių,
20 g cukraus,
4 gvazdikėlių,
1 citrinos,
120 ml migdolų likerio.

GAMINIMAS:

Cinamono lazdeles susmulkinkite, dėkite į puodą kartu su vaniliniu cukrumi, gvazdikėliais, užpilkite visomis sultimis ir palengva užkaitinkite. Aštriu peiliu spirale plačia juosta nupjaukite ploną sluoksnį citrinos žievelės.

Prieš užvirinant sultis, puodą nuimkite nuo ugnies ir įpilkite likerį. Punšą perkoškite per sietelį ir išpilstykite į taures. Įdėkite po gabaliuką žievelės, dalį nukoštų prieskonių. Prie punšo galite patiekti migdolinių sausainių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Paieška
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.. »
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668