Vaisių ir uogų kokteilis su spanguolių šerbetu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaisių ir uogų kokteilis su spanguolių šerbetu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

50 g bananų,
50 g vyšnių,
50 g braškių,
50 ml apelsinų sulčių.

Š e r b e t u i:
60 g spanguolių,
20 g vandens,
50 g cukraus,
1/2 citrinos sulčių,
30 g putojančio vyno.

GAMINIMAS:

Bananus, vyšnias, braškes suplakite plakikliu, įmaišykite apelsinų sulčių. Paruoškite šerbetą. Sutrinkite spanguoles ir išspauskite sultis. Jas sumaišykite su vandeniu, cukrumi, citrinos sultimis ir užvirinkite. Atvėsinkite. Supilkite putojantį vyną ir įstatykite į šaldiklį.

Kai masė lengvai pašals, ištraukite ir suplakite elektriniu maišytuvu. Plakite neilgai, maždaug 3 minutes, kad mišinys nepradėtų tirpti, tada vėl įstatykite į šaldiklį. Darydami pertraukas taip plakite kelis kartus, kol masė bus puri ir vientisa.

Taurę papuoškite lengvu šerkšnu-kraštelius pašlakstykite vandeniu ir įkiškite į cukrų. Supilkite kokteilį, įdėkite šerbeto rutuliuką. Papuoškite bruknių šakele.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Paieška
Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.. »
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668